SHURE SLX24E/SM58
Kód: SLX24E/SM58
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Vypredané, overiť termín dodania
UHF diverzitný prijímač Shure SLX4 s SM58 ručným vysielačom
Detailné informácie
Podrobný popis
SLX4E:
* Automatic Frequency Selection
* Automatic Transmitter Setup
* 960 nastavitelných frekvencií cez 24MHz pásmo
* Odnímatelné antény
* Diverzita kontrolovaná mikroprocesorom
* Multifunkčný podsvietený LED displej
* 5-segmentový audio indikátor
* Indikátor stavu batérie
* Ovládanie hlasitosti
* Pevná kovová konštrukcia
* 1/2 rackový dizajn
* Protišmykové nôžky
* XLR a 1/4" výstupy
Mikrofónová vložka SM58:
* dynamická vložka s kardioidnou charakteristikou
* Frekvenčná odozva: 50 - 15,000 Hz
* Legendárna kvalita Shure
Ručný vysielač SLX2:
* Podsvietený LCD displej
* Operačné páasmo 518 - 782 MHz