Shure SLXD24E/B58-H56
Kód: SLXD24E/B58-H56
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Dodanie do 4 až 5 dní
Môžeme doručiť do:
SMW kombo, BLX88E, BLX1 + WL185 a SM58.
Detailné informácie
Podrobný popis
SLXD24 / B58 je osadený kapsulou superkardioidného dynamického mikrofónu Beta®58A na vrchu ručného bezdrôtového vysielača SLXD2 a poskytuje transparentné digitálne audio a stabilný RF signál pre prednáškové sály a živé vystúpenia.
  • Prijímač: SLXD4
  • Vysielač/mikrofón: SLXD2
  • Smerová charakteristika: Cardioid
  • 32 kanálov
  • prepínač
  • Frekvencia: H56
  • Frekvenčné pásmo: 518 - 562 MHz
  • Frekvenčný rozsah: 50 Hz - 16 kHz