Ibanez EHB1500-DEF
Kód: EHB1500-DEF
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Vypredané, overiť termín dodania
Detailné informácie
Podrobný popis
  • Telo: Vyberaný ľahký africký mahagón s topoľovou vrchnou doskou
  • Krk: Panga Panga/Orech z 9 kusov s grafitovým vystužením
  • Tvar krku: EHB4
  • Konštrukcia krku: Skrutkovaný
  • Hrúbka krku pri prvom pražci: 19,5 mm
  • Hrúbka krku na dvanástom pražci: 21,5 mm
  • Hmatník: Panga Panga, lemovaný
  • Vykladanie hmatníka: Abalónové bodky
  • Luminiscenčné bočné vykladanie hmatníka
  • Radius hmatníka: 500 mm
  • Menzúra: 864 mm / 34"
  • Šírka nultého pražca: 41 mm
  • Šírka posledného pražca: 64 mm
  • Kobylka: MR5HS
  • Počet pražcov: 24
  • Pražce: Medium z nerezovej ocele
  • Struny: D'Addario® EXL165
  • Hrúbka strún: .045 -.065 -.085 -.105
  • Priestor medzi strunami: 19 mm
  • Ladenie: 1G / 2D / 3A / 4E