SHURE BLX24E/B58 K3E 606 - 630 MHz
Kód: BLX24E/B58
Tip
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Vypredané, overiť termín dodania
Detailné informácie
Podrobný popis
Bezdrôtový systém Shure s ručným mikrofónom
  • Bezdrôtový príjmač
    • BLX4
    • XLR a 6,3 mm jack výstup
  • Bezdrôtový mikrofón (vysielač):
    • Beta 58A dynamický mikrofón
    • Superkardioidná charakteristikou
    • Neodymový magnet
    • 150 Ohm impedancia