Sommer Cable HI-J35S04
Kód: HI-J35S04
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Vypredané, overiť termín dodania
Káblový 3,5 mm Mini-Jack konektor, pozlátené kontakty - samec
Detailné informácie
Podrobný popis
  • Káblový 3,5 mm Mini-Jack konektor - samec
  • S pájkovacím očkom a odľahčením ťahu
  • Skrutkový adaptér
  • Pozlátené kontakty, 3-pólový
  • Max. priemer kábla: 6,8 mm (minimálny 4 mm)
  • Farba: čierna
Dodatočné parametre
Kategória: 3,5 mm rovný samec